RASPJEVANO VALENTINOVO

Autor: Iva Kovačević, 2. 2. 2017.

Pobjednica ovogodišnjeg natjecanja je Ema Kresnik 3.G razred

Dragi učenici i učenice!

I ove godine, četvrti put zaredom, održava se karaoke natjecanje "Raspjevano Valentinovo"!
Prijavite se i zapjevajte domaće i strane ljubavne pjesme ili dođite pljeskom podržaiti svoje razredne prijatelje i prijateljice te tako na najljepši način proslavimo zajedno međunarodni praznik ljubavi.
Prijaviti se možete na dva načina:
(1.) izravno u zbornicu predajte papir s prijavom,
(2.) pošaljite svoju prijavu mailom na darija.scukanec@gmail.com.

Prijava treba sadržavati ime i prezime te razred učenika ili učenice koji se prijavljuje te naziv pjesme i izvođača koju će izvoditi. Mogući su i dueti te skupni nastupi. Broj prijava je ograničen pa požurite! Obavijesti o terminima održavanja proba natjecatelji će dobiti sljedeći tjedan.

Veselimo se tradicionalno sjajnom provodu i vidimo se 14.02. u 18.30, u našoj koncertnoj četrnaestici!

Dragi učenici i učenice!

Prijaviti se možete na dva načina:
(1.) izravno u zbornicu predajte papir s prijavom,
(2.) pošaljite svoju prijavu mailom na darija.scukanec@gmail.com.