3. tjedan nastave na daljinu

Autor: Iva Kovačević, 31. 3. 2020.

Dragi učenici, dragi roditelji/skrbnici,

pozdravljamo vas i u trećem tjednu nastave na daljinu i još jednom želimo zahvaliti svim učenicima na aktivnosti u našoj virtualnoj školi na Yammeru. Po dosadašnjim povratnim informacijama možemo zaključiti da se odlično snalazimo u virtualnoj nastavi i da smo zadovoljni njenim provođenjem. Ukoliko postoje neke nedoumice, pitanja ili prijedlozi, slobodno ih uputite razredniku i/ili na mail škole: prva.obrtnicka@gmail.com. O svim novostima i uputama koje dobijemo o daljnjem provođenju nastave obavijestit ćemo vas kao i do sada, putem web stranice škole, Facebook stranice, virtualnih učionica na Yammeru te ostalih kanala kojima komuniciramo.

Preporuku o organizaciji radnoga dana učenika tijekom održavanja nastave na daljinu koje je Ministarstvo znanosti i obrazovanja proslijedilo svim učenicima, nastavnicima i roditeljima možete pogledati ovdje.

Sve službene novosti i vijesti možete pratiti na službenim stranicama Ministarstva znanosti i obrazovanja, Škole za život, portala Srednja.hr.

Želimo nam svima uspješan treći tjedan!

« Ožujak 2024 »