NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U 1. RAZRED ŠK. GOD. 2018./2019.

Autor: Iva Kovačević, 5. 6. 2018.

Učenici koji će se upisivati u 1. razred za obrtnička zanimanja FRIZER, KOZMETIČAR, PEDIKER I FOTOGRAF, nakon objave konačnih ljestvica poretka 13.7.2018. godine, moraju OBAVEZNO dostaviti cjelovitu dokumentaciju u terminima (termini se odnose na SVE učenike koji se upisuju u 1. razred):

• petak 13.7.2018. od 14.00 - 18.00 sati
  • srijeda 18.7.2018. od 9.00 - 16.00 sati
  • četvrtak 19.7.2018. od 9.00 - 16.00 sati
DOKUMENTACIJA POTREBNA ZA UPIS:
  • E-upisnica u I. razred srednje škole u srednju školu u koju se učenik upisuje (isprintanu iz aplikacije Upisi.hr)
  • liječnička svjedodžba medicine rada (troškove izdavanja plaćaju roditelji učenika).

***Pri upisu...za kojeg kandidat s teškoćama u razvoju posjeduje stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje, kojem je prethodilo stručno mišljenje nadležnoga školskog liječnika, nije potrebno posjedovati .... liječničku svjedodžbu medicine rada

• 4 ugovora o naukovanju sklopljena sa licenciranom radionicom. Primjer popunjenog ugovora možete preuzeti ovdje. Popis licenciranih radionica za gore navedena zanimanja nalazi se na stranicama Ministarstva poduzetništva i obrta (e-naukovanje).
  • potvrda o uplaćenoj školarini u iznosu od 400,00 kn (primjer ispunjene opće uplatnice)-školarina se ne može uplatiti u školi
  • dokazna dokumentacija za eventualno dodijeljene dodatne bodove ili dokumentaciju za izravni upis
Besplatne udžbenike učenici mogu odmah preuzeti na dane upisa. Udžbenici se preuzimaju samo uz revers kojeg je potpisao roditelj, a obrasce reversa možete preuzeti klikom na navedene linkove te potpisane donijeti na dan upisa.

REVERS ZA FRIZERE - 1. RAZRED

REVERS ZA KOZMETIČARE - 1. RAZRED

REVERS ZA PEDIKERE - 1. RAZRED

REVERS ZA FOTOGRAFE - 1. RAZRED

***Provjera znanja stranog jezika koji je uvjet za upis, a kojeg učenik nije učio u osnovnoj školi, je 3.7.2018. u 9 sati, a za učenike s teškoćama u razvoju 19.6.2018. u 10 sati.
IZNIMNO: Kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti lječnički svjedodžbu medicine rada pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog lječnika, a lječničku svjedodžbu medicine rada i ugovor o naukovanju dostavlja Školi najkasnije  do kraja prvog polugodišta

Važne dokumente za upise u 1. razred možete pronaći na mrežnoj stranici Nacionalnoga informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole.

• petak 13.7.2018. od 14.00 - 18.00 sati
  • srijeda 18.7.2018. od 9.00 - 16.00 sati
  • četvrtak 19.7.2018. od 9.00 - 16.00 sati
DOKUMENTACIJA POTREBNA ZA UPIS:

REVERS ZA FRIZERE - 1. RAZRED

REVERS ZA KOZMETIČARE - 1. RAZRED