Odvaži se i postani mlada nada časopisa "Moja kosa"

Autor: Mirjana Spajić Buturac, 19. 4. 2013.

ČASOPIS "Moja Kosa" po prvi put organizira izbor „Mlade nade“, frizera koji najviše obećava po izboru struke.

Traže se mladi, ambiciozni, kreativni, neafirmirani frizere koji smatraju da zaslužuju priliku pokazati se. Najbolje među njima čekaju vrijedne nagrade i zaposlenja!

Frizeri se žale da ne mogu naći dobrog djelatnika, a mladi frizeri da su se uzalud školovali jer ne mogu naći zaposlenje. Časopis Moja Kosa odlučio je onima najmotiviranijima dati stvarnu priliku da se dokažu pred strukom te po završetku izbora i zaposle u vrhunskim zagrebačkim salonima. Prijavite se do 1. svibnja i pokažite nam koliko ste zaista talentirani. U dva kruga izbora birat će se najbolji na osnovnu vještina koje pokažu na izboru, a izbor ćete moći pratiti u časopisu Moja Kosa.

Zagrebački frizerski saloni "F", "Nicole, Nicole" i "Monet" zaposlit će najbolju trojicu, a kako bi mladi frizeri bili opremljeni najkvalitetnijim profesionalnim proizvodima i aparatima pobrinuli su se naši sponzori. Sava Trgovina, Trgoante, Dis Prom i Davines osigurali su vrijedne nagrade čak za prvu desetoricu.

Prijavi se ako:
• si završio/ završila ili upravo završavaš srednju frizersku školu.
• imaš manje od 20 godina i nemaš iskustva u struci.
• kreativan/ kreativna si, ambiciozan/na, talentiran/na i misliš da imaš ono nešto što čini velikog frizera.

Način prijave:
Na e-mail mojakosa@mediatop.hr ili na adresu Moja Kosa, Ilica 100/1 pošalji nam sljedeće:
• motivacijsko pismo
• (amaterske) fotografije frizura koje si radio/ radila
• svoje podatke (ime, prezime, mjesto, broj telefona/mobitela, e-mail)