TALENTI OD GLAVE DO PETE -PODUZETNIČKI DANI ŠKOLE

Autor: Iva Kovačević, 4. 11. 2019.

Četvrtu godinu za redom sudjelujemo u Europskom tjednu vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju pod našim nazivom "Talenti od glave do pete - poduzetnički dani škole". Inicijativu prve godine je pokrenula pedagoginja Iva Kovačević te smo bili prva škola u Hrvatskoj koja je prijavila vlastito događanje u sklopu Europskog tjedna te smo tako postali prva Hrvatska škola na Europskoj interaktivnoj karti koja promiče strukovno obrazovanje. Odaziv je bio veliki, a popratile su nas i televizijske kuće, brojni portali a najvažnije od svega su pozitivne povratne informacije učenika stoga se do dana današnjeg održao ovaj, već sada tradicionalni Tjedan.

Naši učenici, uz vodstvo stručnih učiteljica, pokazat će svoje frizerske, kozmetičarske, pedikerske i fotografske vještine tijekom navedenog tjedna (od 4. do 8. 11. 2019.) nudeći tretmane vanjskim klijentima, a saloni će biti za javnost otvoreni tijekom cijelog radnog dana od 9:00 do 19:00 sati.

Osim tretmana, program će biti bogat radionicama za učenike i nastavnike, predavanjima i panel diskusijama u kojima će stručnjaci primjerom osobnog uspjeha učenicima pomoći u shvaćanju i konkretiziranju vlastitog, a u kontekstu trenutnih potreba tržišta rada i poduzetništva.

*donacijski prilozi za usluge simboličnog su karaktera i namijenjeni su isključivo za kupnju pribora i opreme za naše učenike.

Svoj(e) termin(e) molimo rezervirajte na mail: rezervacije.obrtnicka@gmail.com

"Dođite u Savsku 23 i uredite se od glave do pete!"

#EUVocationalSkills  #DiscoverYourTalent

ovdje možete pogledati PROGRAM., POZIVNICU, POPIS USLUGA