Fašničko natjecanje

Autor: Mirjana Spajić Buturac, 10. 2. 2012.

Fašničko natjecanje i veselje!

Dragi učenici, profesori i suradnici,

pozivamo vas na fašničko natjecanje koje će se održati 21. veljače 2012. godine u prostoru naše škole. Više detalja...

Kako?

Na navedeni dan će se organizirati natjecanje učeničkih timova u stručnom pripremanju modela za fašnik. Oni učenici koji ne žele sudjelovati u natjecanju, mogu se namaskirani pridružiti ocjenjivanju timova te veselici u 18:00 sati u učionici br. 14.

Natjecateljski tim

Tim učenika se treba sastojati od 5 učenika (sastavljate sami):

• Frizer
  • Pediker
  • Kozmetičar
  • Fotograf
  • Model (po dogovoru i slobodnom izboru)

Prilikom odabira učenika za tim, NIJE bitan razred nego samo SMJER!

Zadatak: Timovi se moraju prijaviti do 15. veljače (srijeda) na donju tablicu. Na sam dan održavanja Fašničkog natjecanja (21. veljače - utorak), timovi će od 14:00 sati do 17:30 u praktikumima pripremati svoj model za natjecanje. Dužni su se pobrinuti da model dobije odgovarajući fašnički tretman kose, šminke, noktiju te odjeće, a fotograf će sve to skupa zabilježiti fotografijom, koje će poslije biti objavljene na internetskoj i Facebook stranici škole. Ocjenjivački tim će sve modele i timove ocijeniti i dodijeliti Potvrde o sudjelovanju, a samo prva tri mjesta dobivaju nagradu.

Sudjelovanje pod maskama

Učenici koji ne žele sudjelovati u natjecanju, mogu se pobrinuti za svoju masku te pridružiti se veselju u učionici br. 14 od 18:00 sati te podržati svoje prijatelje koji se natječu.

Ocjenjivački žiri

Žiri će se sastojati od 8 članova (4 profesora i 4 učenika). Ako želite sudjelovati kao član žirija, upišite svoje ime i prezime na donju tablicu. Ukoliko se prijavi velik broj zainteresiranih učenika, biti će odabrani onih četvero učenika koji među zainteresiranima imaju najbolji prosjek ocjena na polugodištu.

Druženje u učionici br. 14. od 18:00 sati

Program natjecanja počinje u 18:00 sati gdje će osim timova, sudjelovati i drugi učenici. Nakon odabira prvonagrađenih, organizirano je druženje uz grickalice i bezalkoholna pića. Svi učenici koji žele sudjelovati na druženju neka osiguraju nešto od navedenoga. Potrebno je grickalice i sokove donijeti najkasnije do 20. veljače – Ponedjeljak u zbornicu sa napomenom „Za Fašničko natjecanje“. Kraj programa i druženja je predviđen za 20:00 sati.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, slobodno se obratite profesoricama:

Pripazite na datume, organizirajte se i sudjelujte!

SRETNO!

« Svibanj 2024 »